Msze pogrzebowe

Msze pogrzebowe za śp. Mariana Brojek

1. Od Żony i Syna Tomasza – 26.11.2018 r., g. 17.30
2. Od Córki Weroniki i Syna Marcina z Rodziną – 17.02.2019 r., g 12.00
3. Od Mamy i Siostry z Rodziną – 3.03.2019 r., g. 12.00
4. Od Sąsiadów Wydrych – 14.02.2019 r., g. 18.00
5. Od Sąsiadów Gryczka – 6.03.2019 r., g. 18.00
6. Od Szwagierek Renaty i Danuty z Rodzinami – 14.03.2019 r., g. 18.00

 

Msze pogrzebowe za Śp. Bogumiłę Dubiel
1. Brata Andrzeja, Siostry Iwony i Syna Mikolaja – 1.12.2018 r., g. 18.00
2. Od Córki Agaty z Narzeczonym – 8.12.2018 r., g. 9.00
3. Od Córki Sylwii i Pawła – 12.01.2019 r., g. 18.00
4. Od Córki Magdaleny z Adamem – 21.02.2019 r., g. 18.00
5. Od Córki Chrzestnej wraz z Rodziną – 28.02.2019 r., g. 18.00
6. Od Andrzeja i Jana Szymczak z Rodzinami – 1.01.2019 r., g. 8.30
7. Od Urszuli Lewandowskiej i Haliny Gościniak z Inowrocławia – 20.03.2019 r., g. 18.00
8. Od Marii Kruszyna i Magdaleny Skrzypińskiej – 27.03.2019 r., g. 18.00
9. Od Teściów z Bożejewic – 1.04.2019 r., g. 18.00
10. Od Wandy Radziędy z Rodziną – 6.03.2019 r., g. 11.00
11. Od Koła Gospodyń Wiejskich z Rucewa – 5.04.2019 r., g. 18.00
12. Od Marianny i Zdzisława Radziędów – 8.04.2019 r., g. 18.00
13. Od Rodziny Śmiertków z Rucewa – 12.04.2019 r., g. 18.00
14. Od Sąsiadów Bońków i Sąsiadów Mochańskich z Rucewa – 15.04.2019 r., g. 18.00
15. Od Rodziny Lasek z Bydgoszczy – 8.05.2019 r., g. 18.00
16. Od Bratowej z Dziećmi – 10.05.2019 r., g. 18.00
17. Od Rodziny Chmalów, Woźniaków, Fuczyńskich i Fointów – 22.04.2019 r., g. 12.00
18. Od Znajomych Mariusza, Czesława, Jana i Daniela z Rucewa – 15.05.2019 r., g. 18.00
19. Od Marii i Piotra z Piotrkowa Kujawskiego – 18.05.2019 r., g. 18.00
20. Od Rodziny Zimnych z Kielc (+za Zmarłych z Rodziny Lasków i Dubielów) – 20.05.2019 r., g. 18.00
21. Od Sąsiadów Juszyńskich – 24.05.2019 r., g. 18.00

 

Msze pogrzebowe za śp. Zofię Pabian

1. Od Córki Wioletty z Rodziną – 31.12.2018 r., g. 17.00
2. Od Syna Romana z Rodziną – 31.01.2019 r., g. 18.00
3. Od Córki Lidii z Rodziną – 9.03.2019 r., g. 18.00
4. Od Rodziny Kurasów oraz Małgorzaty i Karola Weberów – 13.01.2019 r., g. 12.00
5. Od Sąsiadów Michalskich – 6.03.2019 r., g. 9.00
6. Od Chrześniaka Roberta z Rodziną – 21.03.2019 r., g. 18.00
7. Od Chrześniaka Janka Dudek z Rodziną z Kijewa Kujawskiego – 29.03.2019 r., g. 18.00
8. Od Rodziny Białków i Dudków z Bydgoszczy – 31.03.2019 r., g. 12.00
9. Od Teściowej Reginy Włodarczyk – 3.04.2019 r., g. 18.00
10. Od Bratowej Stanisławy 10.04.2019 r., g. 18.00
11. Od Rodzin Stodolników i Weberów ze Złotnik Kujawskich – 14.04.2019 r., g. 18.00
12. Od Bratanka Krzysztofa Dudka z Rodziną – 17.04.2019 r., g. 18.00
13. Od Jerzego Dudka z Rodziną – 22.04.2019 r., g. 10.00
14. Od Mirka, Lidii i Matyldy – 9.05.2019 r., g. 18.00
15. Od Wiesławy Durlik, Teresy i Krzysztofa Włodarczyków z Rodzinami – 12.05.2019 r., g. 8.30
16. Od Andrzeja Gryczki z Rodziną – 14.05.2019 r., g. 18.00
17. Od Ireny Flicińskiej z Rodziną – 16.05.2019 r., g. 18.00
18. Od Bratanka Andrzeja z Rodziną – 22.05.2019 r., g. 18.00
19. Od Rodziny Rudzińskich z Bydgoszczy – 27.05.2019 r., g. 18.00
20. Od Rodziny Gryczków z Jaksic – 31.05.2019 r., g. 18.00
21. Od Anny Gryczki z Rodziną z Inowrocławia – 5.06.2019 r., 18.00
22. Od Kazimierza Szczepańskiego z Żoną oraz Syna Mariusza Szczepańskiego z Żoną i Dziećmi – 10.06.2019 r., g. 18.00